Polityka prywatności
aplikacji mobilnych

Firma KDR Solutions Sp. z o.o. szanuje prawo użytkowników aplikacji przez nią stworzonych, do prywatności i oświadcza, że dokłada wszelkich starań, aby nie gromadzić żadnych danych oprócz tych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania aplikacji lub tych, których gromadzenie ma na celu zwiększenie użyteczności produktów firmy.

 1. Aplikacja mobilna umożliwia weryfikację tożsamości użytkowników, dane użytkowników nie są udostępniane przez Usługodawcę jakimkolwiek osobom trzecim.
 2. Anonimowy identyfikator aplikacji mobilnej oraz informacje udostępniane przez systemy operacyjne urządzenia mobilnego (marka, model, identyfikator sprzętowy urządzenia mobilnego) są wysyłane do Systemu SkillBox w momencie aktywacji urządzenia w aplikacji mobilnej oraz w celu weryfikacji autentyczności aplikacji mobilnej. Aplikacja mobilna porozumiewa się z Systemem SkillBox przy użyciu mechanizmów szyfrujących.
 3. Korzystanie z Aplikacji mobilne wymaga posiadania urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android oraz połączenia z Internetem w postaci włączonego pakietu transmisji danych lub włączonego połączenia wi-fi.
 4. Aplikacja może korzystać z następujących uprawnień:
  • Pamięć – Karta SD – dzięki temu uprawnieniu aplikacja może zapisywać dane w pamięci urządzenia.
  • Pełny dostęp do sieci – w większości przypadków wymagany do aktualizacji danych oraz wyświetlania części danych podczas przeglądania, w trybie online.
  • Dostęp do aparatu – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności, które wymagają zrobienie zdjęcia, do skanerów kodów QR/kreskowych.
  • Dostęp do Galerii Zdjęć – wykorzystywany tylko w funkcjonalności dających możliwość załączenia zdjęć do aplikacji.
  • Aplikacja zbiera identyfikatory urządzeń użytkowników (marka, model, identyfikator sprzętowy urządzenia mobilnego oraz wersję systemu urządzenia) w celu udostępnienia użytkownikowi mechanizmu, dzięki któremu może zweryfikować na jakich urządzenia jest aktualnie zalogowany do aplikacji.
  • Aplikacja mobilna umożliwia dostęp do danych systemu w zakresie Mojego SkillBoxa (dla pracowników). Dzięki niej pracownik może sprawdzić informacje dotyczące np. planowanego rozwoju w dowolnym miejscu.

W przypadku braku akceptacji na zasady Polityki Prywatności prosimy nie instalować Aplikacji lub ją odinstalować. Trwałe usunięcie Aplikacji z urządzenia mobilnego jest równoznaczne z zakończeniem korzystania z Aplikacji.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na: biuro@kdrsolutions.pl

Mamy dla Ciebie prezent!

Testuj zarządzanie kapitałem ludzkim z profesjonalną Matrycą Kompetencji w arkuszu kalkulacyjnym.