Wdrożenie systemów
w Twojej firmie

Przeprowadzimy Cię
przez cztery kroki do sukcesu

Wdrożenie dzielimy na etapy aby sprawnie dostarczać nasze rozwiązania. Podczas wdrożenia zapewniamy wsparcie w uruchomieniu i konfiguracji narzędzia. Do dyspozycji pozostaje również doświadczony i profesjonalny zespół consultingowy, który wspiera w obszarze budowy i wypracowania Matryc Umiejętności, systemu ocen okresowych i innych elementów SkillBoxa.

1

Analiza potrzeb

Analiza stanu obecnego, czyli analiza procesów biznesowych oraz definiowanie wymagań biznesowych. Na tym etapie określamy założenia techniczne do instalacji systemu oraz założenia do integracji z systemem kadrowo-płacowym funkcjonującym u klienta.

2

Prace consultingowe

Oferujemy wsparcie consultingowe w zakresie wypracowania i budowy Matryc Umiejętności i założeń do pozostałych modułów systemu, takich jak System Ocen Okresowych. Działamy metodyką warsztatową – powołujemy zespół projektowy z którym pracujemy nad założeniami do poszczególnych modułów systemu.

3

Wdrożenie

Etap obejmuje instalację aplikacji i integrację z systemem kadrowo-płacowym. Jeśli podczas analizy przedwdrożeniowej zdefiniowane zostały nowe funkcjonalności wdrażamy je wraz z instalacją.

4

Uruchomienie

Po instalacji rozwiązania przekazujemy aplikację do testowania przez wyznaczonych użytkowników końcowych. Stabilizujemy pracę systemu, szkolimy administratorów i użytkowników oraz dokonujemy ostatnich personalizacji.

Poznaj trzy możliwości
wdrożenia

Model SaaS

Model SaaS udostępnia aplikację w naszej infrastrukturze technologicznej. Dostęp do aplikacji odbywa się poprzez zakup abonamentu na określony czas.

Model On-Premise

Model On-Premise jest modelem wdrożenia aplikacji w środowisku i infrastrukturze klienta. W takim modelu wdrożenia personalizujemy aplikację pod potrzeby organizacji i integrujemy SkillBox z funkcjonującym systemem Kadrowo-Płacowym. System przekazywany jest jako forma licencji wieczystej.

Model Custom

Możliwe jest również połączenie modelu SaaS i On-Premise na zasadzie dzierżawy naszej infrastruktury IT i jednoczesnym dostosowaniu narzędzia pod potrzeby biznesu.

Wypróbuj wersję demo

Mamy dla Ciebie prezent!

Testuj zarządzanie kapitałem ludzkim z profesjonalną Matrycą Kompetencji w arkuszu kalkulacyjnym.