11-10-2023

Jubileusz 10-lecia firmy KDR Solutions: Dekada Sukcesu i Innowacji


Wielkie jubileusze firm to okazje do refleksji, świętowania osiągnięć i patrzenia w przyszłość z nową energią. Takie właśnie uczucia towarzyszą obchodom 10-lecia firmy KDR Solutions, która przez dekadę ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania stała się jednym z liderów branży HR, IT oraz consultingowej.

To nie tylko okazja do świętowania, ale także czas na spojrzenie wstecz na historię firmy, jej osiągnięcia i to, co przyniesie przyszłość.

Początek

W 2006 Marlena powołała jednoosobową działalność „KDR – Kształcenie, Doskonalenie, Rozwój – consulting i szkolenia”. Po kilku latach na  przypadkowym spotkaniu – dwójka starych znajomych Marlena i Tomek podczas rozmowy stwierdzili, że każde z nich posiada w swojej ekspertyzie coś czego potrzebuje druga osoba. Tomek miał narzędzie i wiedzę z zakresu IT ale potrzebował merytoryki z zakresu zarządzania. Marlena z kolei miała lata praktyki jako HR ale potrzebowała narzędzia. I w ten sposób powstała firma KDR Solutions Sp. z o.o., która kompleksowo zaczęła zajmować się rozwiązaniami dla HR i biznesu.

Dekada Sukcesu

W 2014 powstała pierwsza Matryca Elastyczności.  Wraz ze wzrostem potrzeb powstawały nowe funkcjonalności takie jak Matryca Kwalifikacji, moduł raportów czy też Matryca Kompetencji.  W ten sposób w 2019 Matryca Elastyczności przekształciła się w innowacyjne narzędzie do zarządzania kapitałem ludzkim –  Matryca Kompetencji SkillBox, która zdobyła uznanie wśród kadr managerskich największych firm w Polsce.

Matryca Kompetencji uruchomiona na laptopie

W ciągu 10 lat firma zrealizowała setki projektów dla klientów z różnych sektorów gospodarki, od małych firm po duże korporacje. KDR Solutions zyskała renomę jako partner, który dostarcza nie tylko wysokiej jakości rozwiązania IT, ale także pomaga klientom w osiągnięciu ich strategicznych celów biznesowych. To podejście przyniosło firmie wiele sukcesów i lojalnych klientów.

Również zespół KDR Solutions ma duży wkład w sukces firmy. Firma zawsze stawiała na rozwijanie kompetencji pracowników i tworzenie przyjaznej atmosfery pracy. Dzięki temu zespół firmy jest pełen pasji i zaangażowania, co przekłada się na jakość świadczonych usług.

Zapał, pasja i otwartość umysłów Marleny i Tomka spowodowały szybki rozwój -firma zaczynała z 4 osobami na pokładzie a teraz jest 20 pracowników. W swoich szeregach KDR ma programistów, product ownerów, konsultantów, szkoleniowców, testerów, marketingowców.

Czyń Dobro

Firma KDR aktywnie angażuje się w akcje społeczne. Zdecydowanie firmowym aniołem jest Marlena, która jest wieloletnim wolontariuszem w bydgoskim hospicjum jak również w gdańskim hospicjum dziecięcym „Pomorze dzieciom” , gdzie wykorzystuje swój certyfikat audytora wewnętrznego ISO9001 do podnoszenia jakości działań placówki.

Chcesz wiedzieć więcej o tym co robimy? Zaraszamy na stronę KDR oraz Facebook

Wizja Przyszłości

Obchody jubileuszu 10-lecia to także czas na spojrzenie w przyszłość. KDR Solutions nie zamierza opierać się na swoich laurach. Firma nadal będzie stawiać na innowacje i rozwijanie kompetencji, aby pozostać liderem w dziedzinie technologii informatycznych.

Firma KDR idzie z duchem czasu. Można powiedzieć, że wręcz jest krok do przodu w dziedzinie rozwiązań dla obszarów HR i biznesu. Pasja do rozwoju i wychodzeniu naprzeciw potrzebom spowodowała, że powstał nowy produkt – VR Solutions. VRS daje rozwiązania m.in. z zakresu onboardingu, rekrutacji i szkoleń w wirtualnym świecie.  Dedykowane rozwiązania VRS, oparte na najnowszych technologiach, rewolucjonizują podejście do procesów szkoleniowych, przynosząc korzyści nie tylko w zakresie zaangażowania, ale także efektywności i oszczędności.

Chesz wiedzieć więcej co się dzieje w Laboratorium Rozszerzonej Rzeczywistości? Jakie rozwiązania z zakresy VR, nagrań 360 oraz Avatarów będą idealne dla Twojej organizacji? Zapraszamy na stronę VRSolutions.

Podsumowanie

Dziesięć lat działalności firmy KDR Solutions to okres intensywnej pracy, sukcesów i rozwoju. Firma zbudowała silną pozycję na rynku technologicznym, zdobywając zaufanie klientów i respekt konkurencji. Jednak KDR Solutions nie zamierza spoczywać na laurach i będzie kontynuować swoją misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań IT i wspierania klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Jubileusz 10-lecia to czas na podziękowania dla klientów, pracowników i partnerów firmy za wspólną podróż przez te lata. To także okazja do podkreślenia, że KDR Solutions jest gotowa na kolejne dekady sukcesów i innowacji w dziedzinie technologii informatycznych.

Gratulacje dla firmy KDR Solutions z okazji jubileuszu 10-lecia i życzenia kolejnych dziesięciu lat sukcesów i osiągnięć!

Zapraszamy na nasze socjale ( Facebook, LinekdIn , YouTube) oraz na odświeżoną stronę www.kdrsolutions.pl.

About 

Mamy dla Ciebie prezent!

Testuj zarządzanie kapitałem ludzkim z profesjonalną Matrycą Kompetencji w arkuszu kalkulacyjnym.