Przetestuj całkowicie za darmo
SkillBox przez 21 dni

Nowoczesny system HR
w zasięgu ręki

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt ze strony konsultanta.
Przed udostępnieniem wersji DEMO porozmawiamy o potrzebach związanych z wdrożeniem systemu i zarekomendujemy odpowiednie rozwiązanie.

*Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt ze strony konsultanta. Przed udostępnieniem wersji DEMO porozmawiamy o potrzebach związanych z wdrożeniem systemu i zarekomendujemy odpowiednie rozwiązanie.

Umów się na prezentację

    * Obowiązkowe

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – spółkę KDR Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kozietulskiego 4a, numer KRS 0000450373 Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych w następujących celach: imię, nazwisko, numer kontaktowy, stanowisko, nazwa firmy i NIP w celach kontaktowych w związku z złożonym zamówieniem na wersję DEMO; adres e-mail w celach marketingowych. Oświadczam jednocześnie, iż swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam ponadto, że są one zgodne z prawdą. Oświadczam również, iż zostałem przez administratora danych zapoznany z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, żądania ich usunięcia oraz żądania ograniczenia przetwarzania.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest KDR Solutions. Kontakt z Administratorem telefoniczny: +48 52 374 13 46. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez KDR Solutions znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.